Menu

Teambuilding

Teambulding  na kľúč

Občianske združenie Matúš Čák Vám ponúka netradičný a veľmi pútavý produkt športovo-spoločenskej akcie na dračích lodiach. Postaráme sa o to aby váš deň bol nevšedný a aby stie si odniesli spomienky plné zážitkov. Naše aktivity sme schopný pripraviťna ktorejkolvek vodnej hladine a v jej blízkom okolí. Zažite niečo nové, jemne adrenalínové, či dobrodružné. Váš firemný športový deň sa bude niesť v dobrej nálade. Zabezpečíme a zorganizujeme tímové stretnutia v akejkoľvek oblasti a náročnosti. Kompletne sa postaráme o Vašich zamestnancov. Vyberieme najvhodnejšiu lokalitu a zabezpečíme ubytovanie, catering, tanečnú zábavu – všetko podľa Vašich požiadaviek.


 

Dračie lode

Dragonboating pochádza z ďalekej Číny, ich tradícia je stará viac ako 2000 rokov. Loď má 1 bubeníka, 20 pádlujúcich členov posádky a 1 kormidelníka. V súčasnej dobe sa tomuto športovému odvetviu venuje viac než 50 mil. ľudí z viac než 60 krajín sveta. Dragonboating je tímový šport, kde má celá posádka spoločný cieľ a žije pre víťazstvo. Na lodiach vzniká veľká motivácia jednotlivých tímov k ich prestíži, kolektívnej spolupráce spojenej s fyzickou aktivitou.


 

Ľukostrelba

Šport, ktorý očarí a vyskúša zdatnosť strelca zamieriť, pretože to je najdôležitejšie pri tomto športe. Naši inštruktori vás naučia, ako správne strielať stred. Body jednotlivcov sa započítavajú do tímového súčtu a prispievajú k celkovému hodnoteniu tímu.


 

Aquazorbing

Aquazorbing je ľahko adrenalínová outdoorová atrakcia, pri ktorej si užijete super čas pod holým nebom na čerstvom vzduchu. Zabavte sa a vyskúšajte silu jednotlivca, ktorý s podporou tímu dosiahne svoj cieľ.


 

Horolezec

Atrakcia, ktorá Vás poženie do výšin, no pozorne preskúša vašu vytrvalosť, silu a sústredenosť. “Horolezec” má za úlohu naukladať čo najviac debničiek na seba a vyliezť na čo najvyššie. Samozrejme, bez podpory celého tímu to ide ťažšie.


 

Lyžovanie

Táto športová disciplína Vášho teambuildingu si vás podmaní. Jednotnosť kroku a súhra všetkých členov tímu je kľúčová, aby tím splnil úlohu a prekonal vytýčenú trať. Tím musí spolupracovať a jednotliví členovia musia rešpektovať svojich kolegov. Ak sa tak nestane, celý tím padá a stráca drahocenné sekundy. Skúste to. Atrakcia, ktorá pobaví.


 

Gepark – Novinka!

Koncentrované minimalistické cvičenie na polene je doprevádzané hudbou, ktorá je priamo previazaná s cvičením. Gepark pochádza z Nórska, preto býva jeho názov niekedy spájaný aj s touto severskou krajinou ako "Nórsky gepark". Nová forma neobyčajného cvičenia, ktoré netrénuje len telo, ale aj ducha, koncentráciu a rovnováhu.


 

viac o teambuildingoch na: